Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2021, 07:28   #73
Bielon
 
Bielon's Avatar
 
Reputacja: 1 Bielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputacjęBielon ma wspaniałą reputację
Ja Was tułam? JA WAS TUŁAM? A to idziemy loszkiem, bo TAK chcecie, a to w Gnojowisko, bo TAK chcecie. Ja idę tam gdzie WY chcecie.

Ja mam wrażenie, że Wam umknęło coś z rekrutacji:

Cytat:
Jeden warunek: Te postacie winny wspólnie tworzyć grupę znających się łotrzyków. Szajkę przestępców żyjących w mieście. Mają zatem i swoje znajomości i swoje, już wypracowane imię, jak również jakieś kryjówki.
To WY mówicie gdzie się chcecie zamelinować. Ja mogę co najwyżej spalić budę, nasłać na nią złodziei, plagę szczurów czy innych komorników

Moją rolą jest odrobinę Wam utrudniać, coby nie było łatwo, jak to zwykle w moich sesjach bywa. Gracze się nudzą, jak jest za łatwo. MG się nudzi jak jest za łatwo. Dreszczyk adrenaliny, odrobina stresu. No, na ten przykład rozpędzony wodolot na kursie zbliżeniowym

p
b
.
 
__________________
Bielon "Bielon" Bielon
Bielon jest offline