Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2021, 09:24   #2640
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Pora i mi się przywitać Także część :P

Na imię mam Karol i zostałem tu ściągnięty dzięki postowi na grupie na fb. Z RPG-ami nie miałem za wiele styczności. Jakoś z 20 lat temu grałem w PBF-y, kiedy miałem jakoś 7-9 lat, ale z czego kojarzę to inaczej to trochę wyglądało. Cały dział tam był światem, a jeden temat jedną lokacją. Tutaj widzę, że całość odgrywa się w ramach jednego tematu. Porównać mi będzie ciężko, bo mało co pamiętam z tamtych gier

Jeżeli chodzi o mówione RPG-i to z nimi też nie miałem styczność praktycznie w ogóle. Graczem nie byłem nigdy i prowadziłem niedawno jednostrzałowca żonie w Zew Cthulhu i to tyle. Może uda nam się coś więcej pograć, żonie się podobało, ale głowy nie urwało :P

Jeżeli chodzi o klimat to nie mam jakichś większych upodobań, ale lubię literaturę i kino sci-fi, fantasy oraz mrok, więc mam nadzieję, że jakoś się tutaj odnajdę

Może się gdzieś spotkamy za niedługo na szlaku.
 
Elenorsar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem