Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2021, 09:51   #11
Arthur Fleck
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Reputacja: 1 Arthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputację
Wydaje mi się, że to tego zadania najlepiej pasują Widmowe Sowy. W razie wpadki przyda im się ktoś, kto spróbuje wziąć na siebie przeciwników i zatrzymać napór wroga, dać czas na zaminowanie mostu, więc zgłosiłbym Szkarłatnego. Ewentualnie mogę zrobić Rekruta wyspecjalizowanego w Majsterkowaniu. Cecha dziedzictwa Pajnatów Rzemieślnik daje zdaje się 4 kropki Cynobrowy ma jedną kropkę, ale może przydałby się na wszelki wypadek jeszcze jeden wprawny saper/złota rączka. O ile "Masterkowanie" pozwala ma budowę i detonację ładunków, mi tu bardziej pasuje "Demolowanie"

Cytat:
Kiedy Demolujesz, używasz brutalnej siły lub finezyjnego sabotażu, aby zniszczyć jakieś miejsce, przedmiot lub przeszkodę
MG, jak ty się na to zapatrujesz, która umiejka jest tu kluczowa?
 
Arthur Fleck jest offline