Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2021, 18:21   #75
Ribaldo
Bradiaga Mamidlany
 
Ribaldo's Avatar
 
Reputacja: 1 Ribaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputację
@GreK w Twoim wypadku większość deklaracji mam. Jedynie wydarzenia z ostatniego PW, wymagałyby z Twojej strony jakiegoś odniesienia do nich.

Zdaje sobie sprawę, że moja zagrywka może powodować pewne zamieszanie, ale chcę to ugryźć w miarę sprawnie i szybko w czasie, by nie rozciągać prostej sceny na nie wiadomo jak długo.

Istnieje duże ryzyko, że wasz rytuał w tym momencie zostanie przerwany, ale nie jest to pewne.
W waszych postach chciałbym ujrzeć deklaracje odnośnie tego w jakim kierunku chcecie poszukiwać prawdy o wydarzeniach (i to w Twoim przypadku, mamy obgadane) oraz reakcji na wydarzenia z ostatniego PW, czyli te dotyczące wizji wywołanych słowem "chłopcze".

Gdy to wrzucicie w posty, ja zbiorę wasze deklaracje i na ich podstawie opiszę dalszy ciąg rytuału.

W swoich postach możecie przekazać innym dokładny opis tego, co wasze postacie ujrzały w wizjach lub przedstawić je tylko szczątkowo lub milczeć na ten temat. To wasz wybór.
Uznajemy, że z racji waszego połączenia aytherem, to co napiszecie w swoich postach jest znane innym postaciom, które biorą udział w rytuale.

Mam nadzieję, że teraz dobrze wyjaśniłem o co mi chodzi.
 
__________________
I never sleep, cause sleep is the cousin of death
Ribaldo jest offline