Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-10-2021, 15:34   #15
Jenny
 
Reputacja: 1 Jenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputację
Cześć Maciej32! Szczególnie się cieszę, że dołączyłeś, bo źle byłoby nie mieć chociaż przewagi liczebnej nad korpami
A nawiązując do tego, mam w sumie pytanie - ostatecznie załoga statku to wyłącznie 5 osób, nie ma żadnych NPC?
I skoro postać Hosteq wskazała, że nie jest ze stałej ekipy, to właściwie jedyną osobą, z którą Williamson mogłaby się znać, to Knight Elenorsara? Myślę, że warto tu też byłoby ustalić, czy się znamy, czy nie. Drugie pytanie, ile czasu współpracujemy ze sobą chociaż podczas obecnej misji, na podstawie poniższej informacji z tego wątku od Kethariana?

Cytat:
Wasz kombajn powraca ze stoczni Gliese 326 w sektorze Cerberus, gdzie przeszedł gruntowny przegląd) do strefy pozyskiwania surowców na obszarze Crestus Prime Cluster. Lokacje te znajdują się na terytorium uznawanym za obszar wpływów Zjednoczonych Ameryk. Przewidywalny czas transferu wynosi jeden rok terrański, dlatego statek leci na autopilocie z załogą w śpiączce.
PS Przepraszam, jeśli źle odmieniłam czyjś nick. Zawsze nazwy własne są problematyczne pod tym względem
 
Jenny jest offline