Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-10-2021, 18:12   #16
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Załoga w swej finalnej wersji składa się z trzech osób: pani kapitan, inżyniera i pilota lądownika (a zarazem drugiego technikalsa). W oryginalnej wizji miał być jeszcze medyk (ale Wujek Fester ostatecznie się wycofał) oraz jeszcze jeden inżynier (ale Gondelor zniknął bez śladu z LI). Trzyosobowa załoga bez trudu poradzi sobie z kombajnem dzięki skomputeryzowanym systemom i wsparciu Matki. Gdzieś tam na początku wątku wspominałem, że załoga może być zgodnie z preferencjami graczy ekipą mniej lub bardziej zżytych ziomków. Tym samym możemy przyjąć, że Knight lata na kombajnie najdłużej, Williamson doszła potem, a na końcu O’Brien.

Dwaj korpowie pracują w BionTechu, więc Tauron i Maciej32 mogą jeszcze na spokojnie dogadać między sobą, czy ich postacie znają się od dłuższego czasu czy też przed tym lotem nie współpracowali ze sobą w korpo).

I jeszcze odpowiedź na pytanie, które na PW przysłał mi Hosteq. Jeśli macie taką ochotę oraz czas, możecie bez problemu umieszczać w wątku dodatkowe posty w krótkich odstępach czasu, na przykład w odpowiedzi na poczynania innych graczy. Musicie tylko pamiętać, że regulamin LI zabrania umieszczania w jednym wątku dwóch własnych wpisów jeden pod drugim poniżej 24h, w takich przypadkach trzeba edytować ostatni post i dodać do niego nową treść. Z mojej strony tylko jedna prośba - żeby przypadkiem nie pchnąć swoimi postami akcji zbyt daleko do przodu, bo to czasami uniemożliwia reakcje innym graczom (na przykład jeden gracz chciałby zabrać z mesy zbłąkanego kota, ale inny BG już napisał z rozpędu, że odpalił kapsuły ratunkowe).

Poza tymi wyjątkami wyczekuję niecierpliwie każdego Waszego wpisu!
 
Ketharian jest offline