Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-10-2021, 20:02   #11
Jenny
 
Reputacja: 1 Jenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputację
Hyperspalnia, 15.08.2181, 15:04


Chloe lekko zdziwiła się nerwową reakcją George’a. Nie chciała brzmieć bardzo ostro, a jedynie zmotywować pilota do działania. Był to najnowszy członek ich załogi, więc jeszcze nie potrafiła go zbyt dobrze wyczuć. Chciała się uśmiechnąć do niego, gdy ruszył w stronę mostka, ale ten ewidentnie unikał jej wzroku.

- Chciałam tylko wiedzieć, że po wybudzeniu wszystko w porządku, George - powiedziała milszym głosem, gdy szeroko ją mijał, nie mając nawet pewności, czy ją dosłyszy. Wtedy zdała też sobie sprawę, że mogło chodzić o coś innego. Znała pewną metodę, którą mogła zweryfikować, czy chodzi o jej strój. Wolała jednak powstrzymać się od zwrotnego zerkania na intymne okolice mężczyzny.

Nie musiała na szczęście o tym długo rozmyślać, bo chwilę po opuszczeniu hyperspalni, wybudził się ostatni z pasażerów. Sądząc po jego gadatliwości, od razu mogła uznać, że i z nim wszystko w porządku. Już zbierała się do odpowiedzi, gdy z głośników dobiegła ich wiadomość od Matki. Wysłuchała komunikatu w skupieniu, zagryzając wargi.

- Jak pan słyszy, moi ludzie są już w trakcie sprawdzania statusu statku - odparła lekko zniecierpliwiona Theodorowi. - Ja po pana pobudce wreszcie mogę potwierdzić, że wszyscy pasażerowie statku przeszli procedurę wybudzenia bez szwanku. A teraz przejdę do dalszych obowiązków.

Skinęła agentowi głową, po czym szybkim krokiem podążyła w stronę mostku. Jak najszybciej musiała się dowiedzieć, co odkryła jej rozmawiająca z Matką załoga. Uznała więc, że przebranie się i inne czynności mogą zaczekać, a najpilniejsze jest dołączenie do George'a i Elenora.

 
Jenny jest offline