Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-10-2021, 21:52   #17
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Witaj Maciej na kombajnie. Fajnie będzie w większym gronie móc pograć.

Jeżeli chodzi o poziom znajomości i kilka rzeczy do fabuły.

Chloe pisze, że dopiero od kilku lotów jest kapitanem, więc wcześniej była jako kto? (Tutaj jeżeli mogę podpowiedzieć fabularnie do naszej sytuacji, mogła być medykiem na naszym statku, więc obecnie mogłaby pełnić obie te funkcję. Oczywiście jeżeli ci to Jenny pasuje).

Ogólnie wychodzi tak, że Knight jest najdłużej na kombajnie, czyli musiał mieć innego kapitana. Uważam, że przejęcie pałeczki przez Williamson przyjął z uśmiechem na twarzy i bardzo sobie ceni sposób w jaki ona dowodzi. Jeżeli Jenny nie masz nic przeciwko uważam, że relacja Knight<->Williamson może być na stopie bardzo dobrych przyjaciół/coś mniej/coś więcej? Co o tym sądzisz?

Jeżeli chodzi o znajomość z O'Brien chyba najbardziej wychodzi, że to będą znajomi ze względu na to, że dopiero teraz jest w naszej ekipie. Mogli się kilka razy wcześniej spotkać.

Przypomnę, że Knight pozwala do siebie zwracać się "Elen" wyłącznie przyjaciołom.

Pytanie dodatkowe, ile lat mają wasze postacie?

PS: widzę, że tylko ja się wyłamałem i dodałem awatar całej postaci zamiast profilówki :P
 

Ostatnio edytowane przez Elenorsar : 23-10-2021 o 22:04.
Elenorsar jest offline