Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-10-2021, 22:19   #18
Jenny
 
Reputacja: 1 Jenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputacjęJenny ma wspaniałą reputację
Chloe wcześniej przyuczała się pod okiem doświadczonego kapitana. Ma 28 lat. Z pewnych powodów, wyjaśnionych w historii postaci, dostała dość szybko awans. Jeśli pasuje do historii Elenora, że też latał pod tamtym kapitanem, a wraz z awansem Williamson dostał się pod jej skrzydła, to możemy tak przyjąć. Wtedy mogę napisać PW o pewnych faktach, które zawarłam o przeszłości Chloe, które w takim wypadku Knight też znał (nie ma tego dużo, taki ogólny zarys, jaka tam była sytuacja). Jeśli też masz coś takiego, to też możesz mi dać znać. To, że są na stopie przyjacielskiej, też mi pasuje, możemy to przegadać na PW, dając też znać Ketharianowi, o ile nasz Mistrz Gry też nie ma nic przeciwko takiej relacji.
 
Jenny jest offline