Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-10-2021, 13:24   #2646
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Już nie róbmy tylu ochów i achów nad tym projektem, dobrze? . Wbrew pozorom nie chodzi tu wcale jedynie o pozyskiwanie nowych użytkowników dla LI, ja nie jestem taki bezinteresowny jakby się Wam mogło wydawać! Każdy z tych nowych przystępując do sesji podpisał lojalkę Frontu Przywrócenia Reputek, a także aneks do niej, że jeśli Mistrz nie uśmierci jej/jego postaci w sesji, user taki sam zrekrutuje do jesieni przyszłego roku co najmniej pięciu nowych członków FWR! (ci dodatkowi członkowie są elementem strategii o roboczym kryptonimie „Fall Rumi”).

Jeśli zatem wszystko pójdzie po naszej (FWR) myśli, do jesieni 2022 będziemy mieli co najmniej 100 lojalnych graczy, dzięki którym miażdżącą przewagą głosów odzyskamy swoją reputację, a może nawet przejmiemy władzę nad forum (a potem nad światem!

Ale pssst, bo chyba już za dużo napisałem…
 
Ketharian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem