Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-10-2021, 22:35   #83
Ribaldo
Bradiaga Mamidlany
 
Ribaldo's Avatar
 
Reputacja: 1 Ribaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputację
Czasem jest tak, że proste słowo uderzy precyzyjnie, niczym samurajska katana.
Precyzyjne trafienie, dokładnie w punkt, które wywołuje wielki i niespodziewany odzew.

Myślę, że to "chłopcze" rzucone, być może bezwiednie przez Obcą jest właśnie takim, idealnym sztychem. Zagrało mi ono cudownie z historią Baydura i je wykorzystałem. Wy zaś w doskonały sposób odpowiedzieliście, na ten mój oddźwięk.

Z tego miejsca chciałem wszystkim podziękować i pogratulować, bo już teraz mogę stwierdzić, że trafili mi się gracze wyjątkowi, którzy nie tylko doskonale słowem operują, ale też w fantastyczny sposób reagują na prezentowany przez mnie świat oraz rzucane "przynęty".

Tuszę, że was nie zawiodę i opowieść o Otoce na Baygura, przyniesie wam wiele satysfakcji i intrygujących wrażeń.

@Caleb z niecierpliwością czekam na Twój odpis. Przy czym wcale nie poganiam

@Obca jeśli chcesz, to oczywiście Morra ma prawo, by zareagować, czy to na info z mojego PW, czy ruch chłopca. Daj proszę znać, czy będziesz jeszcze coś deklarować.
 
__________________
I never sleep, cause sleep is the cousin of death
Ribaldo jest offline