Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-10-2021, 07:59   #1377
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Tunelarze, wrzućcie gdoca na forum.

Siadam do odpisu.

EDIT:


Dziękuję za wrzucenie wpisu. Lecimy dalej.

Tura 34

Tunelarze:

Jak w opisie: godzina marszu po tunelach. Narastający głód.
Yusuf ma 2 poziomy głodu, reszta po 3.

I nagły hałas w pomieszczeniu technicznym. Jeżeli sprawdzacie co tam, to musze wiedzieć jak do tego podchodzicie. Jeżeli ignorujecie i idziecie dalej, to dajcie znać a ja Wam napiszę co dalej.

Przypomnę: Wampiry normalnie nie widzą w ciemności. Podbite zmysły z Auspexa pozwalają Wam widzieć przy ograniczonym świetle dużo lepiej niż ludziom, ale jeżeli latarka zgaśnie, to musicie polegać na słuchu/węchu.

Z Protean: Eyes of The Beast dają widzenie w ciemności.
Z Obliviona: Oblivion Sight daje całkowite widzenie w ciemności.

Jest więc ciemno. Zimno. Jesteście głodni. A Malkavian miał wizję nieuchronnej śmierci tudzież pułapki Nosferatu. O tym, że telefony nie mają kompletnie zasięgu nie muszę pisać, prawda?

Miłego kombinowania.

Imprezowicze:

Fakt, że u Was krew się przelewa, jesteście napici, wokół chętne półnagie ciała płci każdej dostępnej, gra muzyka a wszystko jest okraszone brzdękiem grubej gotówki pokazuje w jak różnych światach mogą obracać się wampiry. W poprzedniej turze napchaliście się krwią do oporu, do tego Spoon odzyskał siłę woli dzięki... takiemu sobie występowi. Ale przyznaję, publika nie była wysokich lotów, a Toreadorka była raczej zniesmaczona.

Wisienki w poście tego nie ująłem, bo nie chciałem ingerować w Cath za bardzo. Jeżeli zdecydujesz się usiąść obok Reginy to ona bez żadnego skrępowania położy dłoń na kolanie Venrtue.

W sumie gdy patrzę na tę scenę i scenę ekipy w tunelach to rozkminiam kto tak naprawdę z Was będzie się mierzyć z większym drapieżnikiem na jego terytorium.

Możemy lecieć w tych samych gdocach, tylko proszę wrzucajcie w komentarzach info o odpisach, bo ostatnio skaczę miedzy kilkoma projektami.

Tura do 2 listopada ze względu na dłuższy weekend. Gdybyście potrzebowali więcej dajcie znać jestem gotów na ustępstwa. I tak Wasze postaci nie mają łatwego nie-życia.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.

Ostatnio edytowane przez Mi Raaz : 25-10-2021 o 09:43. Powód: aktualizacja.
Mi Raaz jest offline