Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-10-2021, 22:31   #638
Lord Melkor
 
Lord Melkor's Avatar
 
Reputacja: 1 Lord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputacjęLord Melkor ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
- No to mój post jest :> Sorasy za opóźnienie ale trochę real mi poplątał weekendowe plany. Sądziłem, że wrócę do siebie w nd rano a wróciłem w nd na wieczór i w dość zmęczonym stanie. No ale już dzisiaj dałem post A póki co to termin do północy w pt 10.29. Czyli 4 doby na zmajstrowanie posta :>


Stan Zdrowia:


- Egon; 17/17; s.zdrowy (0); (5+25=30 PD) (sojusznicy po 45 PD)
- Pirora; 12/12; s.zdrowy (0); (400+20=420 PD) (sojusznicy po 90 PD)
- Jonas; 12/12; s.zdrowy (0); (40+35=75 PD) (sojusznicy po 25 PD)



Zasoby:


- Egon: 338 PZ
- Pirora: 611 PZ
- Jonas 600 PZ


PD



- Pirora 10 PD za scenkę ratuszową

- Pirora 10 PD za scenkę dialogową z innym BG w karczmie

- Egon 15 PD za scenkę zwiedzania lochów z Łasicą

- Egon 10 PD za rozpoznanie nieznaznanej dotąd części lochów

- Johan 10 PD za scenkę dialogową z innym BG w karczmie

- Johan 5 PD za scenkę artologiczną wieczorem

- Johan 10 PD za scenkę z Aaronem w jego domu

- Johan 10 PD za scenkę z Aaronem i Sebastianem w drugim domu



@Wszyscy



- Oki to w tej turze przewinąłem do początku wieczoru tego samego dnia. Czyli minął cały dzień w tej turze. Na początku tej tury jest już ciemno jak w nocy ale jest w okolicach 8-go dzwonu więc wieczór jeszcze dość wczesny.

- Jest obecnie połowa drugiego m-ca tak mniej więcej. Do końca miesiąca zostało jakieś 2 tygodnie. Potem jest jednak Równonoc Wiosenna co jest osobnym dniem między 2-gim a 3-cim m-cem. I z tego okazji zwykle urządza się festyn. Trzeba się liczyć z tym, że z okazji tego festynu urządza się też kaźn skazańców czyli trzeba się liczyć z tym, że z wyrocznią nie będzie inaczej.



@Pirora



- Po powrocie z ratusza jak rozumiem Pirora spędziła większość/całość czasu w "Żaglach" głównie na malowaniu obrazu. I w tym raczej nikt jej nie przeszkadzał.

- Jak wróciła z ratusza już czekała na nią wiadomość od panny van Hansen. Treść jak w poście. Czyli jak ma ochotę może wpaść po tego ptasiego modela.

- A po zmroku wróciła Burgund. Z listem od Beckera. W którym domaga się jakiegoś dowodu na to, że szantażysta ma jakieś kompromitujące materiały. Oraz szpiclem od Grubsona który próbował śledzić Burgund, żadnego listu nie przysłał. Burgund uważa, że udało jej się go zgubić ale na wszelki wypadek wróciła do Żagli dopiero teraz.

- W tej turze bym chciał wiedzieć jak Pirora spędza wieczór i może początek kolejnego dnia.



@Egon



- Reszta służby po rozstaniu z Łasicą zeszła raczej monotonnie. Ot, rutynowa służba klawisza. Aż się wieczorem skończyła i można pójść do domu. No albo na piwo z kolegami z pracy na co zapraszją Egona koledzy.

- Tak czy inaczej do następnego ranka Egon ma wolne więc chciałbym wiedzieć co by zamierzał porabiać w tym czasie.



@Johan



- Większość drugiej połowy dnia Johan spędził z chłopakami (Aaronem i Sebastianem) w domu tego drugiego. Więc była okazja pogadać i poznać się leiej.

- Wieczór właściwie Johan ma wolny. W rezydencji van Hansenów łapie go Sven meldując jak to po jednym dniu zwiedzania miasta wygląda sytuacja mieszkaniowa. A wygląda na to, że nic tylko brać któryś z pustostanów.

- No i w tej turze bym chciał wiedzieć co Johan zamierza porabiać powiedzmy do rana i plany na początek następnego dnia.


---


- I to chyba tyle na tą turę Jbc to piszcie jakby coś było niejasne



---


Edyta:




- No teraz jak ja już wrzuciłem gotowy post to trochę pobite gary z tymi deklarkami Ale chyba większość da się zrobić jak nie wieczorem to jutro czyli ogólnie w tej lub następnej turze
No to raczej na następny dzień plany. Chyba żeby wieczorem rozpytać w tawernach marynarzy o tę syrenę. I pytanie czy mają magię czarnoksięską jestem w stanie rozpoznać czy w Gustavie jest nadal jakiś demon. Czy Aron zna też magią czarnoksięską?

Nie wiem czy w tej turze będę dużo docować. Może tylko dam odpis.
 
Lord Melkor jest offline