Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-10-2021, 22:48   #87
Ribaldo
Bradiaga Mamidlany
 
Ribaldo's Avatar
 
Reputacja: 1 Ribaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputacjęRibaldo ma wspaniałą reputację
Zgadzam się.Bardzo zręcznie to rozegrałeś i znakomicie opisałeś Caleb.

Mo-Czary leżały odłogiem bardzo długo, a teraz... zaczyna kwitnąć w nich życie.
To oczywiście dzięki wam.

Zaraz wyślę wam wszystkim PW z kolejną porcją moczarowych materiałów.

Jest to suplement do Itinerariusza w którym omówione są totemy, tatuaże i maski oraz Karty anatomiczne waszych postaci.
Zebrałem wszystkie cyferki i okazało się, że tak:
- Obca masz jeszcze 6pkt do rozdysponowania w umiejętnościach. Wynika to z faktu, że ich maksymalny poziom to 5. Ty w dwóch przypadkach wpisałaś 8pkt, więc te nadmiarowe trzeba gdzieś przesunąć. Masz ten jedne punkt w cechach aytherowych. Tutaj dałaś 3pkt. w cechę Protos. Znajomość tego pradawnego języka może wynieść maksymalnie 2pkt. Przesunąłem ten jeden punkt na Onerios. Jeśli masz inny pomysł, to daj znać, poprawię.
- Grek Ty też dałeś 3pkt w Protos, więc gdzieś trzeba przenieść nadmiarowy punkt.
- obce nie wiem, czy zgubiłem, czy tez nigdy nie dostałem, ale nie mam rozpiski na umiejętności dla Rune. Prosiłbym o przesłanie takiej rozpiski.

Wrzucam to w jednym folderze, bo nie chce mi się tworzyć osobnego linku dla każdego z was.

Mój post zapewne ukaże się jutro.
 
__________________
I never sleep, cause sleep is the cousin of death
Ribaldo jest offline