Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-10-2021, 23:28   #639
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
No to raczej na następny dzień plany. Chyba żeby wieczorem rozpytać w tawernach marynarzy o tę syrenę. I pytanie czy mają magię czarnoksięską jestem w stanie rozpoznać czy w Gustavie jest nadal jakiś demon. Czy Aron zna też magią czarnoksięską?

Nie wiem czy w tej turze będę dużo docować. Może tylko dam odpis.
- No to wieczór i może początek nastepnego dnia masz/cie do dyspozycji w tej turze

- Co do Gustawa nie widziałem sensu rzucać w takich spokojnych warunkach na wykrywanie magii. Ale opis jest jak po zdanym teście. Czyli z bliska silna emancja Dhar. Ale źródło to już trudne do ustalenia. Bo to może być efekt wypaczenia przez demona, przes spaczeń, przez mutacje, efekt jakiegoś potężnego czaru/rytuału itd. Ot, z tego co chłopaki mówią, to pewnie chodzi o ten pierwszy czynnik.

- A cod o Aarona to się nie chwalił co ma a co nie ma w cv

- A co do doc/post to jak wolisz
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline