Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-10-2021, 20:29   #591
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 38 - 2525.XII.25/26 mkt/bct; północ

- Ok, to mój post jest :> Przepraszam za opóźnienie ale trafił mi się weekendowy wyjazd i nieco związanych z nim komplikacji. Więc weekend mi właściwie przepadł. Co do terminu to do północy nd 10.31. Więc jest 5 dób na wrzucenie posta.


BG:

Deszatie - Carsten Eisen (R 3) - 13/13 s.zdrowy (0);
Lord Melkor - Bernard de Trouville (R 5) - 14/14 s.zdrowy (0);
Efcia - bar. Iolanda de Azura (R 6) - 12/12 s.zdrowy (0);


Obca - Thomas Mouse (Priora van Dyke) (R 2) - 14/14 s.zdrowy; (T 03)
Pieczar - Gerchart Uber (R 5) - 13/13 s.zdrowy; (T 04)
Dratlacht - Friederich Zimmer (R 2) - martwy; (T 06)
Asmodian - Ekthelion Aesdranil (R 4) - 10/10 s.zdrowy (0); (T 19)
Icarius - Amris Emberfell (R 6) - 10/10 s.zdrowy (0); (T 19)
Marrrt - Cesar Arrarte (R 4) - 13/13 s.zdrowy (0); (T 35)


PD




- Carsten 10 PD za szybki post

- Carsten 10 PD za rozmówki z Zoją i Vivian oraz wewnętrzne przemyślenia

- Carsten 10 PD za docenienie i odpisanie opowieści Majo o bagnach

- Carsten 10 PD za klarowną decyzyjność co do dalszych poczynań

- Bertrand 5 PD za docenienie egzotyki latającej przyrody

- Bertrand 10 PD za przemowę motywującą przed akcją (+5 ODP do testów)

- Bertrand 10 PD za klarowną decyzyjność co do dalszych poczynań





Razem:



Carsten 240 + 40 = 280 PD (podwładni po 50 PD)

Bertrand 160 + 25 = 185 PD (podwładni po 41 PD)

Iolanda 280 + 0 = 280 PD (podwładni po 193 PD)


---




@Wszyscy




- Oki to w tej turze minął zmierzch i wieczór. Jest gdzieś w okolicach północy. Jest ciemno jak w nocy i panuje nieprzyjemna, chłodna wilgoć



Co do najważniejszych punktów ustaleń z Amazonkami:

- opis gatunków jaszczurów jakie urzędują w piramidzie
- Amazonki zgadzają się aby ekspedycja rabowała do woli truchła jaszczurów
- Amazonki zgadzają się wynagrodzić złotem ekspedycję
- Amazonki (Maanena) z Ekspedycją (Bertrand) mają wysłać rajd na wzgórza Terradonów
- Amazonki (w tym von Schwarz i Meda) z Ekspedycją (Carsten) mają wysłać zwiad przez Nawiedzone Bagna do poramidy
- Amazonki nie zgadzają się na rabowanie piramidy i uznają ją za swoją własność i dziedzictwo razem z majątkiem ruchomym
- Amazonki obiecują wystawić swój kontyngent do walki z jaszczuroludźmi
- Amazonki zgadzają się wspierać ekspedycję jako przewodniczki i wsparcie w drobniejszych wyprawach



@Carsten




Skład

HQ: Carsten (ekspedycja) i Meda (Amazonki) (2/2)
Zoja (1/1) (ekspedycja)
Togo (1/1) (ekspedycja)
Alonso (1/1) ekspedycja)
Vivian (1/1) (Amazonki)
oddział marines (ekspedycja) (10/10)
oddział łuczników (Amazonki) (10/10)


Cel: Przeprowadzić rozpoznanie piramidy. Ważne aby nie dać się wykryć jaszczurom.


- Pod przewodem Amazonek w roli przewodniczek udało się przepłynąć przez bagna. Chociaż po drodze, już po ciemku, łodzie natrafiły na jakieś lewitująco - latające - świecące coś. Co wyraźnie wystraszyło obsady łodzi. Ale jakoś nie ingerowało w samą wyprawę.

- Około północy łodzie docierają na zachodni skraj Nawiedzonych Bagien. I z tego co mówi Meda to jesteście już prawie w opłotkach piramidy. No ale noc + mgła + dżungla przysłania widok.

- No i w tej turze bym chciał wiedzieć co dalej zamierzają zwiadowcy



@Bertrand




Skład:


HQ: Bertrand (ekspedycja) i Maanena (Amazonki) (2/2)
Toras (ekspedycja; 1/1)
Majo (Amazonki; 1/1)
kusznicy Bertranda (ekspedycja; 10/10)
kuszniczy tileańscy (ekspedycja; 10/10)
włocznicy elfów (ekspedycja; 10/10)
ciury obozowe (ekspedycja; 10/10)
tarczowniczki jaguara (Amazonki; 10/10 x2)
oszczepniczki piranii (Amazonki; 10/10 x2)


Cel: zabić jak najwięcej terradonów i ich jeźdźców


- Ekspedycji mniej lub bardziej udało się obejść wzgórze i wejść łagodniejszym stokiem. Więc pi x oko w ciągu godziny wszystkie oddziały zbierają się na szczycie w okolicach szczytu. Wkleiłem mechę w ten kawałek. Te godzinowe pory to oczywiście tak na metagrowym poziomie do wygody Graczy i MG a nie na uzytek postaci

- W każdym razie ekspedycja znalazła się w pobliżu miejsca gdzie już można myśleć o pozycjach wyjściowych do ataku. Więc można myśleć już o samym ataku.


- W tej turze bym chciał wiedzieć co i jak z tym atakiem, jak to ma wyglądać. Jak jakieś pytania czy inne ustalenia z BN-ami to daj znać jakie.



@Iolanda



- No Efcia nie doczekaliśmy się Twojego posta. Więc w sumie wrzuciłem wieczór w obozie. Jak coś to możesz wrzucić jak Iolanda spędza czas czy w dzień, wieczorem albo i plany na kolejny dzień.

- Jakby coś było potrzebne do posta to daj znać



---



- I to chyba tyle ode mnie na tą śródtygodniową turę Jak jakieś pytania czy deklarki to dajcie znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline