Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-10-2021, 17:20   #920
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Aiko przyglądała się całej sytuacji, wyraźnie przybita. Kiedy Lan Chi skończyła mówić, postanowiła zabrać głos.

- Nie, nie będzie tak - zaczęła - Pani, Lan Chi, wspiera totalitarny reżim z północy. Nie ma w pani za grosz ciepła, honoru bądź odpowiedzialności za siebie lub innych. Jeśli dojdzie do rozprawy sądowej, pójdę tam i powiem to wszystko, a także tą całą hecę, którą pani tutaj odwaliła. Nie tylko ja. Enkh też. Myślę, że próba zaatakowania własnego dziecka po tym, jak się je ignorowało także zainteresuje sędziego. Jak mówiłam, za grosz ciepła. Wszyscy tu jesteśmy, wszyscy to widzieliśmy. Jeśli zechce pani się sądzić o dzieci, to tylko się pani zbłaźni. Na pani miejscu po prostu poszłabym na ugodę, a dzieci zostawiła mężowi. Inaczej czeka panią upokorzenie w sądzie. Z właściwych moralnie i faktualnie powodów.

- Takie są fakty - skonkludowała - Proszę się poddać, opór nie ma celu.
 
Kaworu jest offline