Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-10-2021, 13:30   #15
Santorine
 
Santorine's Avatar
 
Reputacja: 1 Santorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputację
Adi: dzięki. Chciałem zmniejszyć, ale uprzedziłeś mnie

Udało się szybko zagrać tę rundę. Czas na zakończenie następnej: 07.11.21

Herold odpowiada na wasze pytania i daje Wam kontrakt, który potrzebujecie okazać, kiedy wrócicie z misji (o ile przeżyjecie). Jeśli potrzebujecie mu zadać pytania, możecie to także zrobić na doku. Strażnik co prawda odchodzi, ale macie szansę go złapać.

Daliście całkiem długie posty (szczególnie Aro ) - to jest spoko, ale przypominam, że długość na awatara też wystarczy. Najważniejsza w waszych postach jest informacja o tym, co robicie dalej.

Jeśli zdecydujecie się odgrywać na doku i będzie z tego jakiś dłuższy kawałek tekstu, to podzielimy się i wstawimy tekst fragmentami.

Przy okazji - dajcie mi info, jak czujecie się z docowaniem i czy macie czas na wstawienie parę zdań na doca codziennie. Doc jest opcjonalny na ten moment, ale podczas ewentualnej walki bardzo by przyspieszył grę.
 
__________________
Evil never sleeps, it power naps!

Ostatnio edytowane przez Santorine : 31-10-2021 o 13:44.
Santorine jest offline