Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-10-2021, 13:47   #82
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Agencja SSI w Northside, 6 listopada 2021, 17.30

Francis Donelly okazał się postawnym mężczyzną w średnim organicznie wieku, silnie umięśnionym i zwinnym, co dawało się zauważyć nawet wtedy, kiedy cały czas siedział za roboczą konsoletą. Przyjął rutynowe kondolencje gości z kamienną miną, zapraszając ich do zajęcia miejsc po przeciwnej stronie wbudowanej w masywne biurko stacji roboczej. Policjanci spostrzegli od razu okablowanie bezpośredniego sprzęgu neuralnego wpięte w łącza podskórne gdzieś na plecach dyrektora, umożliwiające znacznie szybsze transfery danych od popularniejszej, bo wygodniejszej w użytkowaniu łączności bezprzewodowej.

- Panów wiadomość bardzo mnie zaskoczyła - oznajmił lekko metalicznym tonem zdradzającym wszczepiony w krtań wokalizator - Chociaż trudno się do tego przyznać, nie mieliśmy pojęcia o napadzie. Nie uruchomił się żaden cichy alarm, nikt do nas nie zadzwonił. Nawet w telewizji nie było żadnej informacji. Agenci dyżurni czekali na rutynowy meldunek pana White.

- Udało nam się chwilowo wyciszyć sprawę, ale świadkowie już zostali zwolnieni do domów, więc lada chwila pojawi się wiadomość popołudnia w NT54 - odparł Voronin - Poszukujemy cały czas sprawców, znamy ich pojazd. Lecz nie obędzie się bez pańskiej pomocy.

- Słucham panów, jak mogę pomoc?



Ponieważ akcja przeniosła się do biura dyrektora SSI, będziecie musieli na nowo przedstawić listę swoich pytań, żądań i sugestii. Mam zatem prośbę, aby pierwszy z Was, który napisze fabularkę rozpoczął ją od powyższego fragmentu będącego wstępem do Waszego postu.
 
Ketharian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem