Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-10-2021, 18:32   #61
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Jest nowy post. Col nie umie w grafikę, więc się troszkę rozjechał Ze względu na 1 listopada wyjątkowo dam osiem dni na odpis, czyli czekam na odpowiedzi do 8.11 (poniedziałek) godz. 23:59.

Kilka spraw wyjaśniających.

@Nami i @traveller - u Was obojga przerwałem w momencie, gdy Yoqsha zadzwoniła do drzwi, teraz już Wam pozostawiam czy wolicie pisać dialog na docu, czy porozumieć się w inny sposób, oczywiście za NPC-ów odpowiadam ja

@Mi Raaz - niestety poszukiwania nie dały efektów, nawet Ci przetestowałem Komputery, ale nie pomogło

@Jenny - u Ciebie testowałem Przekonywanie, weszło śpiewająco, na razie nie kierowałem Deviny do kolejnych wymienionych przez Ciebie osób żeby nie robić zbyt dużego przeskoku czasowego, poza tym czegoś się dowiedziała, więc może nie będziesz już chciała ich odwiedzać

@Lord Melkor - zanim Kehil odnajdzie Garrusa, daję możliwość przetestowania walki w tym systemie, oczywiście nie musisz podnosić rękawicy, możesz spróbować załagodzić spór słowami, postawić im drinka czy coś; przy okazji zaznaczę, że ta scena to takie małe nawiązanie do pewnej sceny z Nowej Nadziei, aczkolwiek ci dwaj mężczyźni to nie Ponda Baba i Cornelius Evazan

Na koniec, gdyby ktoś się zastanawiał czym jest łuk energetyczny, to wygląda on tak: https://static.wikia.nocookie.net/st...5/OmegaBow.png
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline