Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-11-2021, 21:15   #9
Vantablack
 
Vantablack's Avatar
 
Reputacja: 1 Vantablack ma wspaniałą reputacjęVantablack ma wspaniałą reputacjęVantablack ma wspaniałą reputacjęVantablack ma wspaniałą reputacjęVantablack ma wspaniałą reputacjęVantablack ma wspaniałą reputacjęVantablack ma wspaniałą reputacjęVantablack ma wspaniałą reputacjęVantablack ma wspaniałą reputacjęVantablack ma wspaniałą reputacjęVantablack ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Avitto Zobacz post
Poprzedni temat szybko poszedł do przodu a ja w weekend byłem zajęty. Z niewyjaśnionych spraw została chyba tylko ta o kostce - jak otworzysz sesję to będziesz mógł ją włączyć w panelu sesji. Wtedy Gracz pisząc post będzie mógł oddać rzuty typowymi w RPG kostkami a wyniki wyświetlą się w postaci podobnej do podpisu pod postem. Pisząc post deklaruje się ile rzutów jakimi kośćmi i wysyła post.
To zostaniemy przy disie.

Cytat:
Napisał Panicz Zobacz post
Rozumiem, że przeszłość / background robi za coś na kształt klasy (bo jej samej w sobie nie ma), a rzuty lecą potem? Tj. może wpaść cherlawy kowal i przygłupi skryba, który ledwo składa literki, czy jakoś sobie te atrybuty można rozłożyć, jeśli widzimy już, jakiego typu postać nam się trafiła?
Możecie sobie dowolnie rozłożyć te rzuty między cechy.


Strzeliłem, że rekrutacja ma potrwać 2 tygodnie, a zgłosił mi się już więcej niż komplet graczy, wobec tego wyłonię skład na podstawie tego jak spodobają mi się historie i charaktery postaci. A jeżeli wszystkie będą jednakowo przednie, rozważę nawet zwiększenie limitu uczestników kosztem ilości postaci na łebka. Pod warunkiem, że pozostałym też będzie to pasowało.
 
__________________
Im więcej piję, tym częściej sikam.
Oscar Wilde
Vantablack jest offline