Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-11-2021, 08:59   #54
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
No to moja kolej.
Wojownik smok zaszarżował w ciemność.
rzuciłem losowo o to na kim/czym się zatrzyma.
Wyrżnął w filar stojący w mroku.

Hexblade czeka zaplatając w palcach mrok Eldrich Blast

Barbarzyńca uderza. 9 obrażeń nie zabiłoby przeciwnika. Ale aktywny Rage dodaje 2 obrażenia. Topór wbił się w czaszkę przeciwnika, a Gorthak poczuł jak ciało stwora osuwa się w dół uwalniając ostrze.

W tym czasie kolejny stojący obok barbarzyńcy wróg zaatakował go.

18 trafienie, 6 obrażeń w sumie. Po redukcji 3.

Nevermir zbiża się w ciemność, jednak nie ryzykuje wejścia.

Drow wychyla się i ... Eldrich Blast.

Trucizna w ciele Waszego Warlocka zadziałała i utrudniła mu skupienie się.
Promień poleciał w mrok, mijając Drowa.

Drow strzelił z kuszy... bełt minął Warlocka.

A więc przeżyliście kolejną turę.

Draug, jesteś na tyle blisko, że możesz zaatakować (z utrudnieniem, bo nie widzisz celu) albo wielkiego Grimlocka, albo chudego Drowa.

Ten drugi ma na sobie nadal koncentrację na ciemności i jeżeli zginie, lub jeżeli otrzyma obrażenia, ale nie uda mu się rzut na koncentrację to rozproszy ciemność.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline