Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-11-2021, 13:41   #3
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Z Ayoze dane mi już było grać i jedno co mogę powiedzieć to bardzo solidny, ale też wymagający Mistrz Gry. Dlatego też sesje u niego są naprawdę niesamowite.

Tym razem nie zgłaszam się "chuzia na józia" słysząc tylko hasło D&D, ale zgłaszam się po dokładnym przemyśleniu. Wiem, że przygoda będzie wymagająca i dająca szanse na kontynuację w formie dalszej kampanii i to jest właśnie to czemu chciałbym poświęcić czas i zaangażowanie w najbliższym czasie - oczywiście o ile się dostanę.

Cieszę się też, że jest prawie cały miesiąc czasu na przygotowanie KP i historii postaci. To naprawdę dogodny termin, żeby się dobrze przygotować i zaprezentować.

Co do wstępnej koncepcji postaci... Długo się zastanawiałem nad wyborem i ostatecznie padło na człowiek paladyn archetyp ghost hunter. Jak klimat horroru to myślę, że nieźle się to wpasuje, a także powinno pasować do tematu znajomości z profesorem Petrosą Lorrimorą.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline