Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-11-2021, 22:50   #418
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Franek kiwnął głową Anabelle, na znak żeby zrobiła co każą. Sam jednak nie wypuszczał broni z ręki. Wiedział, że nie może pozwolić na to by zły osąd policjantów znów naraził ich misję i bezpieczeństwo profesora. Wciąż tkwił w nim upór i gotowość do poświęcenia, które tak gwałtownie przebudziły się parę minut wcześniej, gdy postanowił wybiec z budynku komisariatu wbrew woli "gospodarzy".

Gdy jego koleżanka położyła swoją broń na ziemi, a więc była bezpieczna, pomimo tego co on sam zamierzał zrobić, przeszedł do działania.

Podniósł pistolet i strzelił dwukrotnie, mierząc z bliskiej odległości w nogi tego całego Wengera. Nie chciał go zabić, a jedynie zranić i uniemożliwić kolejną ucieczkę z Jolliotem. Teraz policjanci będą musieli skontaktować się
z Paryżem by ustalić komu mogą powierzyć los naukowca.

Następnie szybko podniósł ręce do góry, zawieszając pistolet tylko na palcu wskazującym, dając do zrozumienia, że więcej strzałów nie padnie.

- Nie strzelać! Poddaję się! - krzyknął.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline