Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-11-2021, 19:44   #160
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Gladin Zobacz post
Ja bym chętnie się dowiedział, co krasnoludy na propozycję ukrycia kobiety. Bo takowa padła od Rudolfa, ale nie odnieśli się do niej.
Nie wiem co krasnoludy, ale sama Latimeria będzie przeciw - nie stać jej na niepracowanie.
Cytat:
Rudolf miał w planach pytania...
Dopisałem:
Cytat:
Rudolf był rozczarowany odpowiedziami na swoje pytania: spłoniwszy się Latimeria przyznała, że spotykał się z nią w Kocim Zapiecku, miejscu, które kupiec rozpoznał jako tani "hotel" wynajmowany na godziny. Oj, mało szlachetnie się ten szlachcic zachowywał. Ale to było na tyle, jeśli chodziło o "nietypowe miejsca", nikt również o niego nie pytał. To znaczy nikt poza nimi samymi, w każdym razie nie panny Drach.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline