Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-11-2021, 10:21   #31
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Brilchan to o czym piszesz jest dość popularnym kombo. Miałem w sesji u Slana postać, która na tym bazowała. W mojej ocenie bardzo klimatyczne, ale może ciut utrudniać grę innym (raczej nikt poza Twoją postacią nie widzi w magicznej ciemności) choć zdarzają się wyjątki. Ramię w ramię ze mną walczyła postać Rot, która była wojownikiem i wybrała styl walki na oślep (z Tashy).

Jeżeli do tego dołożysz takie cuda jak Great Weapon Master i jego +10 do obrażeń, kosztem obniżenia szansy trafienia, to robi to naprawdę dobrą robotę. Obniżenie szansy trafienia praktycznie pomija się przy podwójnym rzucie na atak za oślepionego wroga. W okolicy 5 poziomu jeżeli wybierzesz pact of blade to możesz mieć największe obrażenia w drużynie.

Mask of many faces to zupełnie inne podejście do tematu. Podobnie jak Misty Visons jest rewelacyjne. I wychodzi największy ból Warlocka: tak duży wybór inwokacji, a tak mało można zabrać ze sobą...

Też uderzam w niszę drużynowego Warlocka. Myślałem nawet, że w jakiegoś nietypowego... ale chyba nie. W każdym razie mój pierwszy nie-hexblade
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline