Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-11-2021, 12:45   #34
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
Akio słuchał w milczeniu wszystkich tych informacji, analizował je i zapamiętywał.

- Wydaje mi się, że wszystko rozumiem - powiedział na końcu - Jak mi się zdaje, naszą misją jest nie tyle użycie przemocy względem tego całego Kościeja, co raczej obrona przed nim lub ewentualne pozbawienie go i jemu podobnych nieśmiertelności, tak? Czy to jednak możliwe i jakim sposobem? - zastanowił się na głos - Jeśli można tak uczynić, to pewnie przy pomocy alchemii, ciężko mi jednak powiedzieć w jaki dokładnie sposób. Wiedzą państwo, nie jestem alchemikiem, choć coś niecoś czytałem w swoich czasach. Czy mogą mnie państwo wprowadzić w szczegóły planu pokonania Kościeja? Czy może takiego planu jeszcze nie ma lub dopiero powstaje? - spytał
 
Kaworu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem