Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-11-2021, 12:55   #37
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
- Tylko to, że kiedy byłem młodszy, spędziłem trochę czasu, czytając o alchemii. Byłem wtedy świeżo po ukończeniu moich tradycyjnych nauk w czymś, co można nazwać... "samurajską szkołą" - wykonał w powietrzu rękami znak cudysłowiu - Dojo - dodał po chwili - To mogło być jakieś... dziesięć lat temu? Albo z dwanaście? - zastanowił się na głos - Przepraszam, jeśli to źle ująłem. Choć jestem poliglotą, to częstokroć brak mi subtelności w moich obcych mowach.

Kiedy grzeczności zostały już odbębnione, zwrócił się do Samuela - Mówił pan coś o kamieniu filozoficznym. Czy mogę prosić o więcej informacji? - czuć było, że stara się być opanowany, ale w jego głosie można było usłyszeć napięcie.
 

Ostatnio edytowane przez Kaworu : 10-11-2021 o 13:09.
Kaworu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem