Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-11-2021, 17:58   #20
Vantablack
 
Vantablack's Avatar
 
Reputacja: 1 Vantablack ma wspaniałą reputacjęVantablack ma wspaniałą reputacjęVantablack ma wspaniałą reputacjęVantablack ma wspaniałą reputacjęVantablack ma wspaniałą reputacjęVantablack ma wspaniałą reputacjęVantablack ma wspaniałą reputacjęVantablack ma wspaniałą reputacjęVantablack ma wspaniałą reputacjęVantablack ma wspaniałą reputacjęVantablack ma wspaniałą reputację
Myślałem, że to żart, ale nawet jeśli, to bardzo interesujący konceptualnie. Byłbym ciekaw jak taka meta-sesja miałaby wypaść od strony organizacyjnej, mechanizmu rozgrywek, itp. Dałeś mi dobre kilka minut namysłu.

Abstrahując od wyżej przywołanych i poruszonych już pierdół problemów, dostrzegam dwa zasadnicze, jakim jest potencjalna bezbekowość i hermetyczność takiej zabawy. Większość forumowych osobistości wydaje się zwyczajnie nie dość ciekawa, albo chociaż charakterystyczna, żeby bawiła kogoś ponad wąskie grono.

Cytat:
(...) proszę także te mniej rozpoznawalne jednostki do uczestnictwa w sondzie, bo do zrobienia są też przecież zwykłe role, zwykłych policjantów.
W tym rzecz. Kto „mniej rozpoznawalny” będzie chciał to ograć? Nowi nie załapią puenty/kontekstu, a ci, którzy siedzą cicho i się nie udzielają, z definicji siedzą cicho i się nie udzielają. Nie wiem, czy dobrze jarzę twoją intencję, ale po mojemu pomysł gryzie własny ogon.

O tym, że problemem może okazać się jeszcze to, że ktoś zwyczajnie zatoksi ci tę sesję nie będę pisał, bo domyślasz się tego już po samym przebiegu tego wątku.


W sumie brzmi jak rozwodniony wariant mafii z celebrytami albo politykami.
 
__________________
Im więcej piję, tym częściej sikam.
Oscar Wilde
Vantablack jest offline