Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-11-2021, 12:52   #1
Kaworu
 
Kaworu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputacjęKaworu ma wspaniałą reputację
[Masks: A New Generation] Młodzi Bohaterowie

Witam!

Chciałbym poprowadzić tutaj na forum sesję Masek. Z powodów oczywistych – nie mam jeszcze żadnych kart postaci, a wydarzenia na sesji są wielką tajemnicą również dla MG ze względu na naturę tej konkretnej mechaniki (PbtA)– ciężko mi podać jakieś dokładniejsze szczegóły odnośnie tej konkretnej sesji.

Wiem jednak, ze dotyczyć ona będzie Młodych Bohaterów, którzy wykorzystują swoje moce, by walczyć ze złem i występkiem, a jednocześnie czują się, jak to młodzi ludzie, bardzo zagubieni i szukają swojego miejsca w życiu i samych siebie.

Jeśli ktoś jest zainteresowany sesją utrzymaną z grubsza w klimatach Młodych Tytanów (Teen Titans), to nie powinien się czuć rozczarowany.

Poszukuję pi razy oko 4 graczy (może być 3 do 5, powiedzmy, wszystko zależy od ilości chętnych i jakości podesłanych kart). Tworzymy karty zgodnie z tym, co napisano w podręczniku podstawowym. Obawiam się, że musimy się do niego ograniczyć, gdyż nie posiadam żadnych dodatków do systemu.

Warunkiem przyjęcia do sesji jest jakoś kart, które zostaną nadesłane.

Gramy oczywiście, korzystając z mechaniki zawartej w podręczniku do Masek. Co do tempa sesji, hm… nie rzadziej niż 1 pełna „wymiana” MG – gracze na tydzień, możliwe, że szybciej, jeśli będziemy mieli chęć?

Rekrutację planuję zakończyć w piątek 26 listopada, dokładnie za dwa tygodnie.

Pozdrawiam
Kaworu

EDIT: Brilchan pyta mnie o wiek postaci, uzgodnijmy więc, że są gdzieś pomiędzy 15 a 17 lat

EDIT2: Karty bym prosił w Google Docs

EDIT3: Link do podręcznika znaleźć można tutaj, jest licencjonowany na Creative Commons, więc udostępniając go, nie łamię praw autorskich Wink wink
 

Ostatnio edytowane przez Kaworu : 14-11-2021 o 09:08.
Kaworu jest offline