Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-11-2021, 08:57   #41
Arthur Fleck
 
Arthur Fleck's Avatar
 
Reputacja: 1 Arthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputacjęArthur Fleck ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Bardiel Zobacz post
Dałem zgodę na używanie mojego nicku, ale nie wróżę tej sesji sukcesu.

Przede wszystkim dlatego, że najwdzięczniejsze osoby do parodiowania, to osoby które nie chcą być parodiowane (mówię ogólnie, a nie dosłownie o tych co zagłosowali na "nie").

Granie bez pytania o zgodę byłoby chamskie. A granie pytając o zgodę pozbawia sesję sensu. Tak źle i tak niedobrze.

Niemniej jeśli zdecydujesz się przeć z tym naprzód to życzę powodzenia i kibicuję.
Podpisuję się, ale udzielam zgody.

Anonim, ja nie głosowałem za twoim banem, napisałem tylko co o tobie sądzę. I nie będę cię obrażał, bo nie mam zamiaru brać udziału w tej Mafii. Jak się zgodzisz, usunę mój wpis i poproszę moderację by dali mi ostrzeżenie, albo nawet bana. Co prawda gram w sesji, na której mi zależy, ale mogę przez ten czas pisać z moją sesyjną siostrą na google docu więc jakoś to ogarnę, ban to nie problem. Będziesz usatysfakcjonowany?
 
Arthur Fleck jest offline