Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-11-2021, 16:15   #110
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Moi drodzy, opóźnienie biegu fabuły jest spowodowane moją bieżącą sytuacją zawodową: pierwszy miesiąc w nowej pracy zmusił mnie do skupienia sporej części uwagi na kwestiach zawodowych, przez co ucierpiało niestety hobby. Dotąd byłem w stanie odpisywać na bieżąco w każdej sesji, teraz muszę wybierać codziennie dwie, trzy z ośmiu do obrobienia, więc tempo aktualizacji zauważalnie spadło.

Mam nadzieję na rychłą poprawę.

Co do sytuacji drużyny, wstrząsające zajście zmieniło wieczorowe plany barona. Kolacja została odwołana, a goście zaproszeni do pokojów sypialnych. Następnego dnia baron obiecał porozmawiać z Wami na temat bezpiecznej podróży w cywilizowane strony. Chcielibyście wejść z nim w jakąś dodatkową interakcję?
 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline