Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-11-2021, 02:45   #23
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację


- Nie wiem, kim są ci, o których mówisz... Jeżeli chodzi ci o te istoty, które cię ścigały, to dalej żyją. Nie będę, przecież robić wszystkiego za ciebie skarbię! Jeżeli chcesz, możesz, ich zabić, jako dar dla mnie. Wtedy ich duszę trafią pod moją władzę i stanę się silniejsza - Bogini mówiła o krwawych ofiarach tak jakby poprosiła Iris o zrobienie zakupów na rynku.

- Niektórzy twierdzą, że kobiece ciała są bardziej czułe córko nigdy nie próbowałam być mężczyzną, więc nie wiem, ale odświeżyłam twoje ciało masz nową wątrobę i zostałaś wyczyszczona z toksyn, które przez lata nazbierało się w twoim męskim ja... W każdym razie widzę, że będę musiała nauczyć cię manier córko - Zrobiła zniesmaczoną minę widząc zachowanie swojej podopiecznej przy stole.

Wenus upiła łyk wina - Widzisz Iris, sytuacja wygląd w ten sposób istota, która stworzyła tą kryształową sferę, na której w tej chwili jesteśmy karzę zwać się Nad lordem AO . Stworzył pewne zasady, bo tutejsi bogowie się za mocno rozleniwili... - Wzięła sztuce i zaczęła kroić jedzenie w małe kawałeczki. Jeden z nich włożyła do ust, a następnie żując z zamkniętymi ustami.

- Tak się powinno jeść droga córko, co do praw żadne z bóstw nie ma prawa mieć tego samego portfolio, czyli strefy wpływów a wszystkie te, które mnie interesują są już zajęte przez miejscowych. Na ten moment moja miejscowa boska ranga wynosi 0 jestem tym, co mędrcy nazywają pseudo bóstwem - Zrobiła bardzo zniesmaczoną minę jakby sama nazwa obrażała jej wspaniałość. - Aby zdobyć wyższą pozycje potrzebuje wyznawców kilka setek na dobry początek starczy, choć kilka tysięcy byłoby lepsze... Oczywiście, w przyszłości będę chciała więcej - Ton głosu zdawał się sugerować, że to nie warta wspomnienia drobnostka.

- Aby zdobyć moc, jako tutejsze bóstwo potrzebuje wyznawców, szczerej wiary z miłości lub strachu... Inną możliwością jest, aby moi wyznawcy robili widowiskowe rzeczy w moim imieniu jak na przykład to, co zrobiłeś tej świni na ulicy, ale może być też coś miłego jak epicki romans w moim imieniu! Możesz też podbierać wyznawców innym bóstwom! Tylko pamiętaj, gdy wypowiesz na głos imię lub jeden z tytułów jakiegoś silnego bóstwa mogą cię usłyszeć, dlatego użyje tej prostej iluzji

Wenus machnęła dłońmi w powietrzu pojawiły się różowe błyszczące litery

Cytat:

Sune tutejsza bogini miłości głupia kurwa jest jednym z moich dawnych aspektów który uciekł i się uniezależnił.

Sharess bogini hedonistycznej przyjemności znałam ją, jako bóstwo kotów w moim dawnym świecie zwała się Bast ale ten świat odmienił jej tutejszy aspekt.

Lovitar pomniejsze bóstwo, tortur i cierpienia okropna pizda ale ma w swoim port folio przyjemność seksualną z bólu co mnie interesuję.

- To tak na dobry początek, żebyś znała nasze przeciwniczki. Jest jeszcze bóstwo natury, które błogosławi porodom to też można by podebrać... Może znajdź jakąś siedzibę w Skullporcie na mój kult? Jakąś przyjemną piwnice z łańcuchami do zabaw? Nie powinno być drogo... Pieniądze oczywiście, musisz zdobyć sama ta uczta to zasługa mojego boskiego piękna - Zapozowała jakby pragnęła pokazać swój najlepszy profil.

- Jeżeli masz pytania córko zadaj je teraz - splotła ręce pod podbródkiem i zaczęła świdrować Iris wzrokiem.

 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 12-04-2022 o 19:55. Powód: odpowiedź na jedno pytanie i trochę drobiazgów z gramatyki
Brilchan jest offline