Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-11-2021, 13:24   #113
Asmodian
 
Asmodian's Avatar
 
Reputacja: 1 Asmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputacjęAsmodian ma wspaniałą reputację
Cytat:
panicz Mause rzeczywiście był dziewką, taki był koncept Obcej na tę postać w czasie tworzenia Kart Postaci. Młode dziewczę szukające przygód w szerokim świecie po przykrywką ułatwiającej jej życie brzydszej płci.
Się domyślałem od początku, ale jako gracz, nie jako postać więc musiałem odgrywać niewiedzę. Grałem parę razy z Obcą i gdzieś w jakimś jej komentarzu rekrutacyjnym przemknęło mi, że ona nie gra postaciami męskimi. Koncept ciekawy, i szkoda, że Obca nas opuściła, bo kilka filmów o takich pannicach z gatunku płaszcza i szpady widziałem, więc to ma potencjał.

Chyba, że po zabraniu paniczowi Mouse rapieru (czy szpady) czy w co tam był uzbrojony i odgarnięciu włosów z dziewczęcego lica Niers też mógłby się skapnąć. Do zabawy z obydwoma się nie przyłączy i jest pełen...dysgustu na zachowanie obu kompanów.
 
__________________
Iustum enim est bellum quibus necessarium, et pia arma, ubi nulla nisi in armis spes est
Asmodian jest offline