Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-11-2021, 15:10   #115
8art
 
8art's Avatar
 
Reputacja: 1 8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację8art ma wspaniałą reputację
Cytat:
Od wczoraj próbuję usiąść do nowego posta oddającego w pełni wrażenie, jakie poczynania naszej pary bohaterów wywarły na reszcie zgromadzonych w sali ludzi - i ciągle uświadamiam sobie na nowo, że chyba brakuje mi słów, aby opisać tę scenę w odpowiednio plastyczny sposób! Tak czy owak, możecie być pewni, że wrażenie jest piorunujące!
No wiesz, jak masz z tym problem to oddaj mi cugle, ja tam rozpisze taką piorunującą reakcję, jakiej to forum jeszcze nie widziało i bynajmniej nie będzie to grupowa scena obmacywania się po rajtuzach!
Cytat:
I przyznam szczerze, że zaczynam się martwić o Olivię, bo jeśli traper i Norsmen dojdą do wniosku, że wiedźma stała zbyt blisko srebrzystookiej, to mogą zechcieć natychmiast sprawdzić, czy ta klątwa nie działa w odwrotny sposób na kobiety!
Ale jak to? Srebrnowłosa miała klątwami rzucać, a co to za klątwa jeśli puch marny w męskie, idealne ciało (takie z bandziochem) się przyoblecze?
 

Ostatnio edytowane przez 8art : 17-11-2021 o 15:12.
8art jest offline