Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-11-2021, 22:58   #168
Aro
 
Aro's Avatar
 
Reputacja: 1 Aro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputacjęAro ma wspaniałą reputację
Dobra, komplet (ładnych jak zawsze) postów jest, to przysiądę do mojego. Może być z lekkim poślizgiem, bo mnie trochę złe wiatry trzymają, ale bądźmy dobrej myśli.

Niepotrzebnie biłem na alarm, spiąłem się w sobie i zrodziłem Wam posta. Możemy dialogować, jeśli taka Wasza wola, czy to pod ziemią, czy nad. Maakor do towarzystwa w grocie może dołączyć, tyle że ominie go ta początkowa wymiana. Dresden - tutaj psioniku wolna amerykanka, jeśli detektyw machnię ręką i nie będzie słuchać (bo i tak nie zrozumie rozmowy), to może być od początku. Mogę ewentualnie poturlać, bo gnomi i sylwański mają w mojej interpretacji lore jakieś tam zaziębienie, wszak gnomy i fey mają podobne (tudzież to samo) pochodzenie. Tyle że test trudny, a i przy sukcesie Dresden zrozumie piąte przez dziesiąte. Daj znać.

A, i tłumaczenie sylwańskiej wstawski:

"Amohela Motsamai, eka moru o ka o amohela le ho o sireletsa kamehla." - "Witaj Podróżniku, niech las zawsze Cię wita i chroni."

 

Ostatnio edytowane przez Aro : 18-11-2021 o 23:00.
Aro jest offline