Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-09-2007, 22:10   #16
Mael
 
Reputacja: 1 Mael nie jest za bardzo znanyMael nie jest za bardzo znanyMael nie jest za bardzo znany
- Kochani nie wiem czy zdajecie sobie sprawę, komu jest poświecona ta świątynia? Otóż jest to katedra ku czci Boga Pelora, któremu hołd składają zwyczajni ludzie, zarówno tu w Neverwinter, jak i na całym świecie. Jego kapłani są zawsze mile przyjmowani, lecz wybaczcie, ale ja do nich nie należę. Otóż bogiem, który mnie powołał do swojej służby jest Vecna, który obdarzył mnie szczególnym charyzmatem. Widzę bowiem to, co większość stworzeń wolałaby, aby zostało ukryte. Okaleczony Lord pokazał mi zło, które pleni się na południu, gdzie mnożą się wyznawcy tajemniczej sekty boga Azazela. Jeśli ktoś ich nie powstrzyma świat ogranie Armagedonu. I zapewniam was żadna rasa nie wyjdzie z niego cała. Ravi wiem jak wielką nieufnością pałasz wobec mnie, ale moje bóstwo Cię wybrało i przewidziało to, że tu przyjdziesz. W czasie tej podróży dołącza do was kolejni śmiałkowie. Zapewne w waszej głowie pojawia się pytania jak ma wyglądać ta podróż? Na początek proponuje wam, abyście się tu przespali zapewniam was, że do świtu słońca nikt was nie będzie niepokoił. Później udacie się do karczmy „Wilk morski” w dzielnic portowej. Tam będzie czekał na was człowiek, który zaprowadzi was na starek. Okrętem tym będziecie musieli dotrzeć niemal pod bramy zła. Ale o tym nie teraz…najpierw bowiem czekam na waszą zgodę…
 
__________________
Wyjechałem na dłużej! Nie mam dojścia do kompa! Help!
MG niech poprowadzą lub uśmiercą moją postać wg. uznania! Graczy przepraszam i proszę o wyrozumiałość!
Mael jest offline