Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2021, 08:06   #53
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Człowiek siedzi, czyta, myśli całymi nocami jak innych zaskoczyć i być skutecznym. Sprawdza po trzy razy czy są jakieś przeciwwskazania dla czarowania na suficie. W końcu z gotową kartą śle zgłoszenie z myślą: "ale ich wszystkich zaskoczę gdy dojdzie do walki".

I co? I nagle cała taktyka EB z sufitu zostaje omówiona w rekrutacji, przed ogłoszeniem rekruty

Ale tak, z brakiem pierwszego szeregu zbrojnych trudno się nie zgodzić... Może ma to związek z wysypem paladynów w pierwszych postach zgłoszeniowych.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline