Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2021, 17:13   #70
Krieger
 
Krieger's Avatar
 
Reputacja: 1 Krieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputacjęKrieger ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Alex Tyler Zobacz post
Dice roll statystycznie wychodzi jak standard array +1 Więc nie tak źle A przy okazji można liczyć na coś, czego nie da żadna z pozostałych metod ustalania statystyk: przynajmniej jeden rzut 16+, gdzie u takiego wizarda wyłącznie Inteligencja to wybitnie kluczowa stata Więc proszę nie kręcić minmaxerq Bo to wszystko mogło być skrupulatnie przeliczone i zaplanowane
W rekrucie odniosłem wrażenie że wykręcenie mocnego builda nie jest imperatywem sesji, i z taką myślą postać stworzyłem Zaczynam mieć wrażenie że mogłem się machnąć, czytając Was
 
__________________
Originally Posted by The Giant
Fantasy literature is ONLY worthwhile for what it can tell us about the real world; everything else is petty escapism.

Ostatnio edytowane przez Krieger : 20-11-2021 o 17:38.
Krieger jest offline