Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2021, 17:16   #15
Corpse
 
Corpse's Avatar
 
Reputacja: 1 Corpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputacjęCorpse ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Sindarin Zobacz post
Te ramki są rewelacyjne
Cieszę się że się podobają

Cytat:
Napisał Sindarin Zobacz post
Okej, wszystkie prologi są już zakończone, więc w przyszłym tygodniu (liczę, że uda mi się na początku) powinien powstać temat sesyjny i zaczynamy właściwą grę. W tym miejscu moje pytanie - czy chcecie od razu podzielić się prologami postaci, czy może wolicie przez chwilę zachować tajemnicę i np. wstawić je trochę później, kiedy postacie się już poznają?
Ja bym ze swoim wolał poczekać. Odkrywa on dość sporo informacji o Moonie na raz, a jednak fajniej jakby nasze postaci mogły się same poznać i wyrobić sobie opinie o sobie nawzajem, nie sugerując się w pewnym sensie odgórnie narzuconym tokiem myślenia samego ich autora.

Cytat:
Napisał Sindarin Zobacz post
PS: w pierwszym poście zamieściłem link do opisu mechaniki oraz skrótowe wyjaśnienie zasad. Jeśli macie jakieś pytania, jestem do dyspozycji
Atrybut Depth będziesz nadawał? Czy od czego on zależy?
 
__________________
"No matter gay, straight, or bi', lesbian, transgender life
I'm on the right track, baby, I was born to SURVIVE
No matter black, white or beige, chola, or Orient' made
I'm on the right track, baby, I was born to be BRAVE"
Corpse jest offline