Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-11-2021, 17:29   #5
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Trochę przykro to stwierdzić, ale wszystkie moje wiadomości na forum są aktualnie bardzo szczegółowo lustrowane przez grupę użytkowników pragnących mojego usunięcia z forum (przy czym "grupa" może być moją nadinterpretacją, wiem, że użytkownik Corpse czyta i zgłasza moje wypowiedzi, a to dlatego, że ponad rok temu skrytykowałem tak zwany "railroad" w rpg, nie wiedziałem nawet, że to tak poważny temat; zresztą inny użytkownik nie lubi mnie, bo sobie robiłem jaja ze Świata Mroku, kolejny "baaaardzo poważny" temat). Dochodzi do zgłoszeń wszystkich moich wypowiedzi, w których komuś wydaje się, że dochodzi do naruszenia netykiety, a jako, że to jest niespisany kodeks zachowania w internecie to można pod to podciągnąć wszystko (i tak na przykład dostałem ostrzeżenie za napisanie, że ktoś nie może od roku spać po nocach tylko myśli o mojej krytyce "railroad"). Mam podejrzenie graniczące z pewnością, że moje dni na tym forum są policzone. W związku z tym nie zamierzam nic pisać poza wątkami związanymi z niniejszą sesją - najwyżej jakbym dostrzegł coś na co powinienem odpowiedzieć gdzieindziej to skorzystam z opcji zgłaszania wypowiedzi, bo to forum (przynajmniej z mojego punktu widzenia) weszło w fazę uwielbienia donosicielstwa. W związku z powyższym skasowałem swoją ostatnią wypowiedź z działu organizacyjnego, wisiała parę minut to pewnie już została zgłoszona, ale może sobie darują (jak dla mnie nic zdrożnego tam nie było, zresztą pisałem o tym z Avitto i on jako opiekun jednego z działów nic nadającego się na ostrzeżenie tam nie widział).



To tak tytułem wytłumaczenie wam szanownym graczom, gdybym nagle został zbanowany (przy czym radzę przeczytać, gdybym rzeczywiście został zbanowany - wcześniej to tylko jakieś niepotrzebne smuty, a przecież jesteśmy tutaj, żeby bawić się, a nie zamartwiać głupotami).

Cytat:
Napisał Elenorsar Zobacz post
Witam wszystkich Cieszę się, ze dołączy do nas kolejny gracz. Z początku wyglądało, że będzie nas sporo, a później wyszło, że tylko dwójka. Fajniej będzie grać w choć trochę większym gronie.

Pytanie o MG, znamy jakie są pomieszczenia, a czy będziemy mniej więcej znali układ domu, wiem ze jest litera L z dobudówka, ale jak po kolei pomieszczenia są rozmieszczone? Chodzi o to jak przemieszczać się po domu, przy szukaniu i skracaniu wydaje mi się to ważne. Chociaż druga kolejna może wszystko rozwiązać, zależy co będzie w fabularce MG.
Rzeczywiście wyglądało, że będzie nas sporo. Pewnie zupełnie mylę się co do powodów, ale ostatnia wypowiedź Order36 była w dziale organizacyjnym i to był jego błąd (tak byłoby... no klimatycznie). Albo razem z kolegą nie wrócili na forum z innych przyczyn - w każdym razie nie odpowiedzieli mi również na PW jakie do nich wysłałem. Odnośnie rozlokowania pomieszczeń to odpowiedź znajdzie się w moim odpisie. Odnośnie mechaniki to w miarę postępów w grze będzie ona się pojawiać i wówczas będzie wytłumaczona.
 
Anonim jest offline