Wątek: Ulubiona rasa
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-09-2007, 23:24   #32
Ragnaak
 
Ragnaak's Avatar
 
Reputacja: 1 Ragnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwu
Ja najbardziej uwielbiam grać ludźmi między innymi za nieliniowość postaci i że można ją bardzo ciekawie wykreować (jak to powiedział wcześniej jeden z poprzedników). Uwielbiam przede wszystkim grać najemnikami oraz żołnierzami a każda postać była inna. Niedoświadczony młodziak , narwany poprzez spokojnego opanowanego "weterana" czy wielkiego osiłka. Zawsze grałem wojownikami czy to typowymi od walki czy naprawdę inteligentnych(na ile jest to możliwe)i opanowanych. Dobrze też się czuję w roli Krasnoludzkiego wojownika ponieważ o krasnoludach wiem sporo , dużo się naczytałem i nawet grałem w długą , bardzo długą kampanie Krasnoludzką. MG wymagał wielkiego wczucia bo był strasznie wymagający.
W pierwszej edycji nie przepadałem za elfami bo były za bardzo przypakowane a w 2 ed. jest już dobrze , ale jakoś do nich mnie nie ciągnie mimo iż długo żyją (ale moi bohaterowie zawsze probują coś w tym kierunku robić).
A hobbici tudzież halflingii hmm nimi nigdy nie grałem i nie zagrałem . Jakoś nie przepadam za nimi. Sam w sumie nie wiem dla czego.
 
__________________
Miarą sukcesu jest krew : twoja lub wroga !!!
Ragnaak jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem