Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-11-2021, 20:13   #6
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Kilka kwestii mam do poruszenia, moi drodzy. Po pierwsze, jak Wy właściwie radzicie sobie z kompresowaniem awatarów do wagi minimalnej? Ja korzystam z Painta i opcji „Zmień rozmiar”, aby przerobić większy obrazek do na przykład szerokości 150 pikseli, ale bardzo często pozostaje po tej modyfikacji waga rzędu 50-80 kB. Żeby ją zmniejszyć do tych wymaganych max 25 kB, biorę taki pomniejszony obrazek i odcinam mu krawędzi funkcją „Przytnij”, ale wtedy obniżam rozmiar kosztem jakości obrazka. Coś mi to nie wychodzi…

Co do ryzyka bana dla MG - byłbym szczerze zasmucony, gdyby doszło do takiej niefortunnej sytuacji, ponieważ ogromnie zależy mi na tej sesji. Tym bardziej utwierdzam się też w przekonaniu, że ban selektywny (za którego stosowaniem opowiadam się w Obsłudze) jest znacznie lepszym rozwiązaniem od bana na całość forum (ale nie piszę tego z sugestią karania banem Twojej osoby, chodzi mi wyłącznie o systemowe trzymanie się takiego właśnie wariantu bana zamiast wyłączania usera całkowicie z życia forum).

I chciałbym też zadeklarować w moim imieniu - i mam nadzieję, że Elenorsar się o to nie pogniewa - że jestem gotowy do krótszego terminarza kolejek, jeśli jako MG masz możliwość szybszego postowania. Obaj żywimy względem tej sesji poważne plany i jestem pewien, że możesz na nas liczyć jako odpowiedzialnych graczy!
 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline