Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-11-2021, 18:04   #10
Elenorsar
 
Reputacja: 1 Elenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwuElenorsar jest godny podziwu
Jedno jest śmieszne co zauważyłem (nie samemu), że większości ludzi nie przeszkadzają flaki, krew, oderwane kończyny, mózg na ścianie, ale jak ktoś chce opisać sytuację erotyczną, gwałt, albo odgrywa niemoralną postać to już jest bee. No cóż, trzeba zwraca uwagę z kim się do sesji siada.

Pomogło i to dużo, osobiście myślałem, ze budynek z litery L przekształcił się w literę U. Mi się wydaje, czy to są simsy? :P

Z pytań. Czy widzimy coś co może wskazywać na ten dziwny zapach? Jeżeli chodzi o okna, to mam pytanie jak dużo pomieszczenia daje światło z okna w gabinecie. Jesteśmy w stanie zlokalizować ten dziwny zapach, czy musimy zapalić światło? Czy w gabinecie jest jakaś lampa, którą możemy zapalić?
 
Elenorsar jest offline