Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2021, 16:15   #15
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
Witajcie kochania

Sprawa wygląda tak że staram się przesiedzieć bezsenność żeby się wyczerpać i na wieczór położyć więc jestem ledwo ciepły mam nadzieje że po dzisiejszym się odbije i nie będę już hamulcowym. Spróbuje coś odpisać może i dzisiaj ale żeby taki porządny odpis zrobić to potrzebuje się wgryźć.

Pytanie mojej postaci zabrano tą książkę i jest ona pewno w jakimś depozycje tak ?
Tak, książka i reszta twoich rzeczy jest w depozycie. Co prawda twoja postać tego nie wie, ale miejscowy policjant nie jest aż tak zły, żeby okradać zatrzymanych (przynajmniej tych trzeźwych). "Posterunek" składa się z dwóch pokoi, z których w jednym jesteś, a drugi jest przechodni i stanowi biuro tego policjanta. Z tego przechodniego pokoju jest wyjście na korytarz, a stamtąd dopiero na zewnątrz.
 
Anonim jest offline