Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2021, 20:24   #5
MrKroffin
 
MrKroffin's Avatar
 
Reputacja: 1 MrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputacjęMrKroffin ma wspaniałą reputację
Witam wszystkich żądnych piniondza, liczę, że razem prędko go zdobędziemy !

Cytat:
Co zaś do planowania, nie wiem jak Wy, ale mnie się na ten moment wydaje, że najlepiej było by poczekać do zmroku. A jeszcze lepiej do świtu. Wiadomo, tuż przed jutrzenką człek najsłabszy, najmniej czujny itd.. To też pozwoliło by rozeznać się w liczbie wartowników, ich marszrucie, zwyczajach i hierarchii. Tak na pierwszy rzut oka.
Ja też się zgadzam z takim planem, ale musimy ustalić co dalej. I teraz pytanie, czy powinniśmy naradzać się w grze czy wolicie tutaj w komentarzach?

Jeszcze dziś napiszę posta przedstawiającego Kasztaniaka. Btw, MG, dałeś takie zbliżenie na jego niepokojąco brudno-zadowoloną twarz, że aż czuję dyskomfort, jak na niego patrzę . Dobra robota.

E: trochę mnie na LI nie było, czemu zniknął system reputacji?
 
MrKroffin jest offline