Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2021, 08:18   #1401
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
6,1 - (założyłem, że 8 nie przerzucasz, bo to sukces), w sumie trzy sukcesy... nadal za mało.

Masz dwie jedynki, z czego 1 jest na kości głodu. To jest Bestial Failure i Twoja postać otrzymuje konwulsje. Losowanie wyszło całkiem fajnie, ponieważ wylosowaną kompulsją jest Paranoja.

Twoja postać wierzy, że jest w niebezpieczeństwie i wszystko i wszyscy chcą jej zrobić krzywdę. Jeżeli dotąd miałeś delikatne podejrzenia co do Rei, to teraz jesteś pewny, że prowadzi Was w pułapkę. W ogóle patrzy na Was jakby chciała wypić Wasze dusze. No i na 100% nie prowadzi Was tam dokąd chcecie być prowadzeni.

Wszystkie działania jakie nie mają na celu ucieczki/ukrycia się w bezpiecznym miejscu są obarczone karę -2 kości.

Efekt trwa uwaga: do czasu spędzenia pełnej godziny w bezpiecznym miejscu. Na pewno niczego w kanałach nie uznam za "bezpieczne".

Biedna Rea

Takie rzeczy będą Wam się zdarzać coraz częściej w związku z rosnącym głodem. Jak wiecie kości głodu nie możemy przerzucać i znacząco rosną prawdopodobieństwa podwójnych jedynek.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline