Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2021, 17:20   #51
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Grumman skinął głową.
- Biuro Projektowe S9 przy zakładach Guttmana zaprojektowała go. Uzbrojony w haubicę 120 mm, wieżę z armatą 120 mm, dwie wieże z działami 105 mm i dwie z działami 75 mm. Do tego cztery pary działek 30 mm i 12 karabinów 12.5 mm. Do tego wagon inżynieryjny jadący przodem. Wasze wagony także będą opancerzone. Wyruszacie za cztery dni. I teraz najważniejsze, Mustang, ty jedziesz z kluczowymi dokumentów… – naczelnik sił zbrojnych nie dokończył, bo Mustang mu przerwał.
Nie ma mowy, nie jadę… Dzieci mi się dopiero urodziły…
Alfonse się wtrącił.
- No, ja mogę wszytko dostarczyć. Jesteśmy razem z May… – Grumman mu przerwał.
- Właściwie to pobierzecie się po drodze. – stwierdził Grumman, a Alphose się zakrztusił. Generał się wtrąciła.
- Ja też mam warunki. Po pierwsze, nie zapomnijcie o zabraniu zapasu środków antykoncepcyjnych dla żołnierzy. Żołnierze na wycieczce to gwarancja kilku wpadek, a potem skandali dyplomatycznych. Zwłaszcza gdy nasi żołnierze zaprzyjaźnią się z armią Troy, a żołnierki polubią promentejski Huzarów. A po drugie zabieram córkę.
Grumman zaplótł palce w piramidkę.
- Rozumiecie, że to nie wycieczka?
Olvier westchnęła.
- To być może ostatnia szansa, abym poznała własną córkę – generał ostentacyjnie nie patrzyła w stronę Stefana.
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem