Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-11-2021, 17:27   #52
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Zgadzam się z całą rozciągłością Generał Mustang dość się nawojował razem z Panią Rizą teraz pora aby zajęli się rodziną w nagrodę - Samuel wstał i poklepał Szkapę po ramieniu.

- Stanisławie a co twoja rodzina zrobiła z tamtym pociągiem z Drachmy ? Może zawieziemy Cesarzowi jako dar wojenny ? Możesz zawieść lokomotywę i szampana jako wiano gdy poprosisz o rękę kuzynki Sao - Zasugerował z uśmiechem.

- Ja swoją cenę podałem Panie Generale Grumman ale pojadę nawet jak się Panu nie uda załatwić bo mam tam swoje sprawy rodzinę do pozamykania. Czy ktoś ma coś jeszcze do dodania ? Jeżeli nie to mam kilka spraw do pozałatwiania przed wyjazdem i bym się pożegnał
 
Brilchan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem