Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-11-2021, 14:58   #63
Alex Tyler
Młot na erpegowców
 
Alex Tyler's Avatar
 
Reputacja: 1 Alex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputacjęAlex Tyler ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Thena
Najlepsza taktyka to lurkowanie. My się żremy, a taki Rocket, Vulture, Wszywka czy nawet aktualnie Thanos, siedzą cicho i się cieszą. Ty póki co mi przypominasz mafię co się wpierdala w obronie kolegi, bo zauważyłaś, że za bardzo go obskoczono i sobie sam nie radzi, więc przekręcasz manipulacyjnie aby wyszło na twoje. Jakim cudem Collector, który olewa każde pytanie może być mniej podejrzany od osoby, która nie ma problemu z odpowiedziami? Wysnuwasz swoje teorie uważając, że są jedyne słuszne próbując przekupić nimi widownie i wmanewrować najbardziej aktywne miasto w szambo najmniejszym kosztem wysiłkowym.
— Niby najlepsza... ale prostacko nieuczciwa i nudna — mruknęła Loki. — I niejedyna. Zapominasz też, że nie wszyscy muszą wykazywać się nieintencjonalnym brakiem aktywności. Twojej logice brakuje precyzji i subtelności, za to widać w Twych działaniach sporo porywczości i desperacji. Zauważ też, że nie oddałam na Ciebie głosu, stąd ta żywiołowość jest zbędna. Oczekuję również wyjaśnień od innych głosujących, więc z pewnością nie chodzi wyłącznie o Ciebie moja droga, nie schlebiaj sobie zbytnio... I żeby było jasne: nie bronię Collectora. Jedynie zauważam fakt, że nie jest on specjalistą od tej gry. Więc może wydawać się podejrzany, bo popełnia głupie błędy. Jako bóg psot jednak nie dam się zwieść czemuś tak banalnemu. Wielokrotnie taka raptowność kosztowała Miasto drogo. Dlatego jak już mam typować, to tam, gdzie jest cień szansy. Jeśli uważasz, że bronię Collectora, bo oboje jesteśmy z Mafii, to mnie zwyczajnie obrażasz. Bo o ile jego stać na niefrasobliwość, o tyle ja bym drugiego dnia nie dołożyła się tak ewidentnie do ujawnienia połowy członków Mafii — zakończyła poirytowana taką rażącą i lekkomyślną obelgą.

Następnie spojrzała na znienawidzonego purpurowego wielkoluda.
Cytat:
Napisał Thanos
Jakie jest połączenie między wami? Jesteście Mafią czy może zamieniliście się rolami?
— Żadne. Po prostu próbuję was ochronić przed waszą głupotą. Istnieje spora szansa, że skupiacie się na nieodpowiednim celu. Ale mnie to w sumie obojętne. Jak chcecie, to dokonajcie linczu, jeśli zbierzecie siedem głosów, to obiecuję, że dodam swój. Tylko się wtedy nie zdziwcie, jak okaże się on miastowym. Ha! Otrzymacie ode mnie wtedy aplauz na stojąco, to wam mogę zagwarantować!
Zaśmiała się.
Cytat:
Napisał Thanos
Ty i Collector obaj mówicie o czasie, podczas gdy pomaga on tylko Mafii.
— Nie mówiłam nic o czasie Panie Rękawiczko. A ostrożności. Niby czas goni. Ale jeśli zlinczujesz Miastowego, to tylko pomożesz wrogowi. Oni, tak czy inaczej, zrobią swoje. Ale po co im to ułatwiać? Myślę, że powoli powinniśmy myśleć o użyciu kamieni (o ile z nich dotychczas nie skorzystano). Zostało 8 miastowych, a do wylosowania było 6 kamieni. Tej nocy więc Mafia ma sporą szansę przejąć przynajmniej jeden. Więc na razie pomóżmy ich właścicielom dobrze je użyć.
Cytat:
Napisał Thanos
Dodatkowo jeden Miastowy jest dla nich wart mniej niż jeden z Mafii, więc tak naprawdę pierwszego dnia oddanie głosu było dla nich dużym ryzykiem. Nie uważam więc, że mogli sobie pozwolić na śmiałe rzucanie oskarżeń.
— Przesłanka jest prawidłowa, ale wniosek niekoniecznie. Zresztą, głosowanie nie musi prowadzić do linczu. Ale jest świetnym sposobem na schowanie się w tłumie.
Cytat:
Napisał Thanos
Rozumiem, że ufasz szczęściu i jesteś pewna, że wśród osób głosujących wczoraj była Mafia, ale tym razem źle trafiłaś z głosem.
— Zawsze mogę wycofać głos. Jednak na razie nie widzę ku temu solidniejszych powodów.
Cytat:
Napisał Thanos
Collector powiązany z tobą na niejasny sposób i Vulture głosujący za tobą jesteście na szycie mojej listy podejrzeń.
— Przypomnij sobie co napisałam Thenie. Trzech mafiozów się nie odsłoni jednogłośnie już w drugiej fazie. Zwłaszcza Vulture jest na to za sprytny. To typ lurkera. Mnie ciekawi to, że tylko my dwoje oddaliśmy na Ciebie głos. Ja oczywiście strzelam i obserwuję. On pewnie ma podobnie do mnie przemyślenia, ale reszta? Mafiozi boją się dołożyć głos na swojego, czy może Miasto się waha, o wiele bardziej niż pierwszego dnia? Możliwe, że próbujesz zwieść ich erudycją i siłą spokoju, jednocześnie subtelnie podsuwając typy. Na razie głos zostaje. Ale chętnie wysłucham spowiedzi innych.
 
Alex Tyler jest offline